Studijski posjet Graz, 09. – 14. rujna 2016.
October 17, 2016
Dan «Otvorenih vrata IV. gimnazije Marko Marulić»
October 17, 2016

Bili smo i u osnovnim školama

Pojedinim osnovnim školama, učenicima i učiteljima, na području Splitsko dalmatinske županije, predstavljene su aktivnosti IV. gimnazije Marko Marulić te mogućnosti odabira novoizrađenih fakultativnih predmeta u okviru obrazovnog programa. Kroz stručno predavanja nastavnica aktiva fizike, biologije i kemije učenicima osnovnih škola su predstavljena znanja i vještine koje će se usvojiti kroz fakultativne predmete proizašle iz projekta „Moderne kompetencije za modernu gimnaziju“. Fakultativni predmeti nose sljedeće nazive: Mikroelektronika u fizici, Zvuk i biofizika slušanja, In Vitro, Eksperimentarij, Nutricionizam i Mediteranska prehrana, a svi su iz STEM područja.

Iz galerije pogledajte atmosferu sa održanih predavanja…

posjet O.Š. Spinut