Bili smo i u osnovnim školama
October 17, 2016
Održana završna konferencija projekta MKMG
October 24, 2016

Dan «Otvorenih vrata IV. gimnazije Marko Marulić»

U sklopu projekta «Moderne kompetencije za modernu gimnaziju», dana 15.10.2016. (subota) s početkom u 9.00 sati održane su radionice naziva:

 

  1. Eksperimentarij
  2. In vitro
  3. Mikroračunala u fizici
  4. Nutricionizam i Mediteranska prehrana
  5. Zvuk i biofizika slušanja

 

 

Na navedenim radionicama sudjelovali su učenici 1. – 4. razreda, a koji se iskazali interes za usvajanje novih znanja iz STEM područja. Radionice su provele nastavnice biologije, kemije i fizike uz budno oko ravnateljice Ninočke Knežević, prof. Cilj radionica bio je upoznati učenice i učenike sa sadržajima novoizrađenih fakultativnih predmeta koji će se u budućnosti provoditi u okviru Školskog kurikuluma

 

Eksperimentarij

 

In vitro

 

 

Mikoračunala

Nutricionizam i Mediteranska prehrana